אירועי חודש המודעות לסרטן השד – 2019

כבכל שנה, עמותת אחת מתשע מציינת באוקטובר את חודש המודעות לסרטן השד באירועים ופעילויות בכל רחבי הארץ:

אירוע קולולם – הפעילות המרכזית של עמותת אחת מתשע

אירוע שירה מרגש שבסיומו הופק קליפ עוצמתי לשיר Let's get  Loud. לפרטים נוספים
 בסיום האירוע הופק קליפ – שמופץ במדיה הדיגיטלית והרשתות החברתיות

מדברים בגילוי – פותחים את הסלון ואת הלב

מדברים בגילוי - שיחות מצילות חיים

גם השנה מתנדבות עמותת אחת מתשע יגיעו במהלך חודש אוקטובר לבתים בכל רחבי הארץ, ישתפו בסיפורן האופטימי על גילוי מוקדם של המחלה, מציאת כוחות חדשים וצמיחה מתוך משבר.
הדרך לגילוי-מוקדם מתחילה במודעות. אל תחכי, תיבדקי!

הצטרפי לעשות בתים שכבר בחרו לארח. למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה.

הארת בניינים ברחבי הארץ

חודש המודעות לסרטן השד - ירושלים 2019

לרגל פתיחת חודש המודעות, ביוזמת עמותת אחת מתשע, הוארו בוורוד בניינים ברחבי הארץ, כסמל למאבק במחלת סרטן השד.

בין הערים המשתתפות: ירושלים, אשדוד, באר-שבע, רמת השרון, רמלה, טבעון, מזכרת בתיה וגם רכבת ישראל (הבניין המרכזי).
בתמונה: עיריית ירושלים. צלם: נדב קורן.

מכירת חצר בקיבוץ ארז

זו השנה השלישית שנשות קיבוץ ארז המקסימות, יוזמות ומארגנות אירוע מכירה בגדים בקיבוץ, שכל הכנסותיו יתרמו לעמותה.  הארוע התקיים ב- 18 באוקטובר בשעות 10:00-15:00
לפרטים נוספים ועדכונים – עמוד הפייסבוק של מכירת החצר

הפנינג ורוד בעמק

ורוד בעמק - אירוע מודעות ביענקל'ה קפה בכניסה לקיבוץ הזורע 20 באוקטובר 2019מתנדבת העמותה, דנית ענבר יחד עם שתי חברות מפיקות את אירוע  "ורוד בעמק" להעלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם. האירוע מתקיים  בחסות מועצת מגידו בקרון הקפה יענקל'ה בכניסה לקיבוץ הזורע.
האירוע החל ב- 20.10.19 בבוקר ובמהלו נערכו שיעורי פילאטיס פתוחים, דוכנים של אמניות מקומיות, סיפורים אישיים וסדנאות בריאות של עמותת אחת מתשע. למידע נוסף – עמוד הפייסבוק של ורוד בעמק

סטנדאפ – נשי ותהני

סטנדאפ נשי ותיהני עם לירית בלבן ודורון רהב. 26.10.2019 בשעה 20:30 במתנ"ס צור יצחקסטנדאפ – נשי ותהני עם לירית בלבן ודורון רהב: מרתון סטנדאפ עם קטעים מחייהן ומחיי כולנו.
האירוע יתקייים במוצ"ש ה- 26.10.2019 בשעה 20:30 במרכז הקהילתי בצור יצחק.
ההכנסות מהאירוע יועברו לעמותת אחת מתשע.
מחיר כרטיס: 40 ש"ח  – במזומן בלבד בערב האירוע בשעות 19:30-20:15. מספר המקומות מוגבל

Party in Pink -מסיבת זומבה המונית בת"א

זומבה ישראל מקדישה זו השנה השביעית מסיבת זומבה המונית למען עמותת אחת מתשע. המסיבה, אותה מפיקה סטייסי שני, הפכה בשנים האחרונות לאחד מאירועי הזומבה הפופולריים והגדולים ביותר בישראל.
האירוע יתקיים במוצ"ש ה- 26 באוקטובר 2019 בשעה 21:00 בתיכונט תל אביב. כרטיסים ניתן לרכוש אצל מדריכי ומדריכות הזומבה ברחבי הארץ
ההכנסות  מהאירוע יועברו כתרומה לעמותת אחת מתשע.

ערב זומבה ורוד התקיים באשקלון

זומבה בוורוד באשקלון - מעלות מודעות לחשיבות הגילוי המוקדם

בספטמבר התקיים ערב זומבה בורוד באשקלון, בנוכחות 100 נשים מדהימות, במטרה להעלות את המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד. הכנסות האירוע הועברו כתרומה לעמותת אחת מתשע. האירוע התקיים זו השנה השנייה, בזכות פועלה של ליאורה סויסה בר מוחה, מקדמת הבריאות של מאוחדת סניף אשקלון, שעמלה ללא לאות להפיק ולארגן ערב מקפיץ.

העמותה מודה לראש העיר מר תומר גלאם, שכיבד אותנו בנוכחותו, לסטודיו K בהנהלת מאור קורן, שאיפשר את קיומו של הערב, לצלם יורם רווח שתיעד בהתנדבות ובכשרון את האירוע, למדריכות הנפלאות אורית ורגינה שהעבירו ערב שמח עם אווירה מחשמלת, וכמובן לכל הרוקדות!

שיתופי פעולה מסחריים

אנחנו בעמותת אחת מתשע מודות לשותפים העסקיים שלנו, המסייעים לנו להמשיך את פעילותינו בליווי נשים שחלו בסרטן השד ובני משפחותיהן, ובהגברת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם.

פעילות בסניפי ארומה ישראל

רשת ארומה צובעת את סניפי הרשת בורוד בתאריכים 25-29 בנובמבר. הרשת תפיק פלייסמנטים (מגיני נייר למגשים)  מיוחדים עם המסר של חשיבות הגילוי המוקדם, תקשט את הסניפים בפרחים ורודים, תחלק גלויות ותסייע לעמותה להפיץ את המסר מציל החיים: לכי להיבדק!

מסיכת בד לפנים של ללין לציון חודש המודעות לסרטן השד

חברת ללין חוברת לעמותת אחת מתשע מידי שנה, במהלך העשור האחרון. השנה השיקה החברה "מוצר ורוד" – מסכת פנים לעור זוהר, במחיר של 19.90 ₪. המוצר יימכר ב- 114 סניפי הרשת ובאתר האינטרנט.
בנוסף, בעת הקנייה, ניתן יהיה לתרום לעמותה סכום של 5 או 10 ₪.

ייקבי כרמל

ייקבי כרמל ממשיכים זו השנה השנייה בשיתוף פעולה עם עמותת אחת מתשע לרגל חודש המודעות לסרטן השד, במהלכו תועבר תרומה של 1 ₪ לעמותה, על כל מכירת בקבוק רוזה מסדרות סלקטד, אזורית ו-VATS

מטרנה

חברת מטרנה חוברת אלינו לראשונה עם מהלך משמעותי של הגברת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם. החברה, שמשנה את צבע הלוגו שלה ואת אריזות המוצר לורוד, לקראת חודש המודעות, משיקה מיני סייט אינפורמטיבי, בשיתוף העמותה, המאגד מידע חשוב בנושא ויוצאת בקמפיין דיגיטלי נרחב להעברת המסר.

רשת שופרסל 

רשת שופרסל משיקה מוצר ורוד ייחודי לרגל חודש המודעות – קרם ידיים בבקבוק חדשני של 250 מ"ל. מחירו לצרכן – 10 ₪  אשר מתוכם ייתרם 1 ₪ לעמותה. את הבקבוקים הייחודים ניתן יהיה לרכוש בכל סניפי רשת שופרסל ובאתר שופרסל אונליין.

חברת ריבוק

חברת REEBOK חוברת השנה זו הפעם הראשונה לעמותת אחת מתשע, ומקדמת מהלך משמעותי של הגברת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד ותמיכה בעמותה באמצעות תרומה של 10% מהכנסות החברה במהלך חודש אוקטובר!

חברת איל מקיאג'

חברת איל מקיאג', אשר מעמיקה את הערך החברתי של המותג, מפיקה סיכות דש ורודות אשר ימכרו בסניפי הרשת ובאתר האינטרנט של איל מקיאג', במחיר של 10 ₪, מתוכם 80% יעברו כתרומה לעמותת אחת מתשע.

קניון עזריאלי בגבעתיים

קניון עזריאלי גבעתיים מציע במהלך חודש אוקטובר, כרטיסי עזריאלי גיפטקארד ממותגים בוורוד לכבוד חודש המודעות לסרטן השד.
על כל כרטיס שיימכר במהלך החודש, הקניון יתרום 5 ₪ לעמותת אחת מתשע. את הכרטיסים ניתן לרכוש רק בעזריאלי גבעתיים והמימוש שלהם תקף בכל קניוני עזריאלי.

Share

אירועי חודש המודעות לסרטן השד – 2019

דילוג לתוכן