אירועי חודש המודעות לסרטן השד – 2018

כבכל שנה, עמותת אחת מתשע מציינת באוקטובר את חודש המודעות לסרטן השד באירועים ופעילויות בכל רחבי הארץ:

חותמות בנשיקה

כולנו חותמות בנשיקה על התחייבות ללכת לבדיקת שד"חותמות בנשיקה" – הפעילות המרכזית של חודש המודעות לסרטן השד בישראל שיזמה עמותת אחת מתשע. העמותה קוראת לנשות ישראל לחתום (בנשיקה) על התחייבות ללכת לבדיקת שד. הנשיקות יוצגו בקיר דיגיטלי ענק בכיכר רבין בין התאריכים 15-21 לאוקטובר.
היכנסי גם את "לקיר הנשיקות"
למידע נוסף על הפעילות

הארת בניינים ברחבי הארץ

הארת בניינים - חודש המודעותלרגל פתיחת חודש המודעות, ביוזמת עמותת אחת מתשע, הוארו בוורוד בניינים ברחבי הארץ, כסמל למאבק במחלת סרטן השד.

בין הערים המשתתפות: ירושלים, תל-אביב, אשדוד, באר-שבע, פתח תקווה, קריית שמונה, רמת השרון, חולון, וגם רכבת ישראל שהאירה את התחנה בלוד.

מדברים בגילוי – פותחים את הסלון ואת הלב

מדברים בגילוי - שיחות מצילות חיים

מתנדבות עמותת אחת מתשע יגיעו במהלך חודש אוקטובר לבתים בכל רחבי הארץ, ישתפו בסיפורן האופטימי על גילוי מוקדם של המחלה, מציאת כוחות חדשים וצמיחה מתוך משבר.
הדרך לגילוי-מוקדם מתחילה במודעות. אל תחכי, תיבדקי!

הצטרפי לעשות בתים שכבר בחרו לארח. למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה.

One Special Micra 

ניסאן מיקרה ורודה ואחת במינהניסאן נרתמת להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד ומשווקת מכונית אחת ייחודית בצבע ורוד מדגם מיקרה.
המכונית עומדת למכירה פומבית בה כל ההכנסה תעבור כתרומה לעמותת אחת מתשע.
ניתן יהיה לראות את המכונית הוורודה בקניון רמת אביב החל מה 16 לאוקטובר.
לפרטים נוספים ולהשתתפות במכירה הפומבית


אירוע Fight Back

טהוניה מדגמנת את כפפות האגרוף והזמנה לאירועמועדון האגרוף JAB בניהולו של יוגב שרעבי נרתם לסיע להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד באירוע  Fight Back. במסגרת הפעילות, נשים וגברים מארגונים מובילים במשק יגיעו להלום בשקי אגרוף ובכך לתרום לעמותה. כל מכה תתרום 10 אגורות לעמותה – שקי האגרוף מצויידים בחיישנים  מיוחדים היכולים לזהות  ולספור את המהלומות.

האירוע יערך ביום חמישי 11.10.2018, בשעה 20:30 במועדון JAB, רחוב הגליל 33, גני תקווה – מוזמנים להשתתף!בתכנית: קבלת פנים חגיגית עם די ג'יי מהמובילים בארץ, בר מיצים טבעיים, אימון אגרוף עצמתי עם צוות מאמנים מקצועי ובנוסף זוג כפפות אגרוף מקצועיות + חותלות – מתנה, כניסה חופשית לבריכת השחייה ועוד הפתעות.

עלות ההשתתפות 300 ₪. כל הרווחים יועברו כתרומה לעמותת אחת מתשע. 
לפרטים והרשמה התקשרו: 077-3360959 או כתבו לדוא"ל: office@jab.org.il או פנו באמצעות האתר www.jab.org.il

בתמונה: טהוניה רובל, נרתמת למאמץ.

פעילות בסניפי ארומה ישראל

ארומה - חודש המודעותכבכל שנה ארומה ישראל תציין בכל סניפיה בשיתוף עמותת אחת מתשע את חודש המודעות לסרטן השד. החל מה – 15 באוקטובר ולמשך חודש, סניפי ארומה ישראל יצבעו ורוד, מסכי המידע בסניפים יקראו לנשים ללכת להיבדק, יחולקו חומרי הסברה של עמותת אחת מתשע, העובדים יענדו סיכות ורודות של סמל המאבק בסרטן השד ועוגיות האלפחורס יצבעו וורוד (בצבע מאכל טבעי).

 גדיל ריחני ורוד של ללין לציון חודש המודעות לסרטן השד

גדיל ריחני ורוד - להעלאת המודעות לסרטן השדLaline בשיתוף פעולה עם עמותת אחת מתשע משיקה גדיל ריחני ורוד להעלאת המודעות לסרטן השד.

זו השנה התשיעית, שהרשת בוחרת לשתף פעולה עם עמותת אחת מתשע, ומשיקה מוצר ייעודי שיעזור במאבק במחלת סרטן השד ובהעלאת המודעות לגילוי המוקדם.
המוצר ימכר בחנויות  ללין החל מאמצע אוקטובר. מחיר המוצר: 49.9 ש"ח. ללין תתרום 50% מהרווחים לעמותת אחת מתשע.

 מבחר "מבצעים ורודים" שהושקו במיוחד לחודש המודעות

קרם pamplemousseקרם פמפלוס של המותג יונקה פריז – גם השנה, לרגל חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד, על כל רכישה של קרם PAMPLEMOUSEE מבית YON-KA יועברו 10 ש"ח תרומה לעמותה!.

לרגל שיתוף הפעולה הקרם הינו במחיר מיוחד של 199 ₪ (במקום 275 ₪). ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מוסמכות בכל רחבי הארץ. המבצע עד ה- 30.10.2018.

מחליק שיער פינק זברהמחליק שיער "Pink Zebra" של מותג ווטליין פרו – וטליין במבצע ורוד במיוחד, לרגל חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד: על כל רכישה של pink zebra שתתבצע דרך אתר ווטליין תתרום החברה 100 ש"ח לעמותת אחת מתשע.

המוצר מוצע במחיר מיוחד לחודש המודעות: 399 ש"ח  בלבד (במקום 500 ש"ח) .
לרכישה היכנסו לאתר ווטליין

miracles by Ilanitתכשיטים של מותג miracles by Ilanit  – במהלך חודש המודעות יתרמו לעמותת אחת מתשע 10% מהרווחים של מכירת תכשיטים המשובצים אבנים וורודות של מותג miracles by Ilanit.
לרכישה: https://www.miraclesbyilanit.com

גוטקס - חודש המודעותבגדי ים של גוטקס – גם גוטקס מציינת את חודש המודעות לסרטן השד ותורמת לעמותת אחת מתשע 10% מההכנסות על מכירות בגדי ים (מהקטגוריה באתר), ובכלל זה בגדי ים ייעודיים לנשים שעברו כריתת שד. לרכישה: אתר גוטקס

בגד ים ורוד שלם -בילבונגבגדי ים של בילבונג – רשת בילבונג מקדישה את קולקציית Pink Rebel Swim לחודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד. 10% מהרווחים על הקולקציה יועברו כתרומה לעמותת אחת מתשע. טווח מחירי הקולקציה:  169.90 ₪ – 329.90. ניתן לרכוש את בגדי הים בחנויות הרשת

Share

אירועי חודש המודעות לסרטן השד – 2018

דילוג לתוכן