הזמנת הרצאות וסדנאות בריאות השד

קיימת אפשרות להרצאה וסדנה ב-ZOOM

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, אבל בגילוי מוקדם שלו, יש סיכוי לכ- 92% החלמה מלאה. עמותת אחת מתשע פועלת להעלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד בכל רחבי הארץ, ומקיימת הרצאות וסדנאות מותאמות תרבותית למגוון רחב של קהלים.

ההרצאה: מפגש עם מתנדבת העמותה, אישה מעוררת השראה, שהתמודדה והחלימה מסרטן שד, אשר תשתף אתכן בסיפור אופטימי על גילוי, מציאת כוחות חדשים וצמיחה מתוך משבר. המפגשים מתקיימים ללא תשלום. 

הסדנה: מפגש אינטימי עם מנחה מקצועית, המצייד בידע משמעותי בנושא בריאות השד. המפגש מאפשר לדבר בפתיחות, מפריך מיתוסים ואמונות ומעניק כלים לצרכנות בריאותית נשית נבונה ואסרטיבית. הסדנאות מתקיימות בנוכחות של 15 משתתפות לפחות וללא תשלום.
ניתן להזמין מפגש בשפות: עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

בואו נשמור זו על זו. גילוי מוקדם מציל חיים! 

לתיאום פעילות, אנא מלאו את כל הפרטים בטופס ההרשמה:

  מתנדבות עמותת אחת מתשע מספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד

  עינב ריבק, מתנדבת עמותת אחת מתשעעינב ריבק: הוא לא שאל אותי מתי נוח להגיע… עשה לי הפתעה בגיל 37 ולימד אותי שיעורים חשובים בדרך למשמעות. עידית בס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעידית בס: הייתי בת 36.5 כשחליתי. העולם השתנה בבת אחת, אבל מאז ניסים גדולים קרו- והגדול ביותר הוא בני! אורלי הראל, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורלי הראל: כשנפלו מגדלי התאומים, אצלי נפלו השמיים. הייתי רק בת 36.  הסרטן תפס אותי בתהליך שינוי, הוא בא להגיד לי משהו… אירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשעאירית פנט, לשעבר יו"ר עמותת אחת מתשע: מחלת הסרטן עוררה בי צורך לחפש בה ובי תשובות וכיוונה אותי לעשייה אחרת ומשמעותית. מיכל גלפרין, מתנדבת עמותת אחת מתשעמיכל גלפרין: מאמינה שאלוקים שלח לי את המחלה ואת ההחלמה כדי שאהפוך אותה לשליחות, לעזור לאחרים.

  לצפיה בכל מתנדבות העמותה המספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד

  מנחות סדנאות אחת מתשע

  רחל מורןרחל מורן:
  התפקיד שלי כמנחה הוא לתת מידע וידע רלוונטיים ובמקביל לעורר השראה בנשים לפעול מתוך גישה יזמית ואחראית כלפי עצמן ולדאוג לבריאותן.
  טגסת היילה סמניטגסת היילה סמני:
  התחברתי לנושא ממקום אישי:בת משפחה אהובה נפטרה מהמחלה. בסדנאות,  אני מנסה "לגעת" בנשים ולהעביר את המסר שגילוי מוקדם מציל חיים!
  רחל אלדררחל אלדר:
  הגעתי להנחיה של סדנאות בריאות השד מתוך אמונה שנשים צריכות לאהוב ולכבד את עצמן ולפנות זמן ומקום לרצונות, לצרכים ולבריאות שלהן.
  האנא אלחלג'האנא אלחאלג':
  החשש מפני סרטן השד, חוסר הידע ומידע מוטעה, מונעים מנשים רבות לקחת אחריות על בריאותן. בסדנאות אני פועלת לשנות זאת ולהביא נשים להיבדק.
  אביב שולמןאביב שולמן:
  אני מרגישה שליחות בהעברת הסדנאות  ושמחה בכל פעם לגלות אוכלוסייה נשית שונה ומגוונת נתרמת מהסדנאות.

  הסדנאות מתקיימות בעברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.
  לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם גילי-ה כהן, מנהלת מערך גילוי מוקדם, בטלפון: 03-6021717, 052-2414351  או בדוא"ל: Giliya@onein9.org.il

  Share

  הזמנת הרצאות וסדנאות בריאות השד

  דילוג לתוכן