פעילויות הסברה – לרגל יום האישה הבינלאומי

יום האישה הבינלאומי שחל כל שנה ב- 8 במרץ הוא הזדמנות טובה להקדיש זמן להעלאת מודעות לבריאות האישה באופן כללי וחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד באופן ספציפי.

כל שנה, מאובחנות כ – 5,500 נשים חדשות בסרטן השד. יתרונות הגילוי המוקדם בסרטן השד ברורים: גילוי בשלב מוקדם מביא ללמעלה מ-90% החלמה. בראש וראשונה מדובר בהצלת חיים, אולם בנוסף לכך, גילוי המחלה בשלב מוקדם מאפשר ליהנות מטיפול מתון יותר, מניתוח מתון יותר, מתופעות לוואי קלות יותר ומחזרה לחיים איכותיים. גם הנזק הכלכלי למשפחה ולמדינה קטן יותר.

עמותת אחת מתשע מקדמת לאורך כל השנה פעילויות הסברה, בארגונים, חברות ומוסדות. הפעילויות מוצעות לקהל הרחב במגוון שפות, הן מתקיימות בזום או באופן פרונטלי ואינן כרוכות בתשלום.

 • סדנת בריאות השד – סדנה אינטימית בקבוצה קטנה בה נלמד נשים להכיר את גופן, להיות מודעות לשינויים החלים בשד ולעודד אותן לקחת אחריות על בריאות השד.
 • סיפור אישי – מפגש מרתק עם מתנדבת של העמותה, המספרת את סיפור ההתמודדות שלה עם המחלה, רגעי המשבר לצד רגעי הניצחון וההצלחה מפי "מישהי שהייתה שם". הצגת הסיפור האישי יוצרת הזדהות שמטרתה להניע לפעולה החשובה – קביעת תור לבדיקה שיכולה להציל חיים.

להזמנת פעילות ניתן לפנות לגילי-ה כהן, מנהלת מערך גילוי מוקדם בדוא"ל giliya@onein9.org.il או למלא את הפרטים להלן ואנו ניצור עמכן קשר

  שם פרטי ומשפחה*

  דוא"ל*

  שם החברה

  תפקיד

  סלולרי*

  מספר משתתפות

  מקום הסדנה

  Share

  פעילויות הסברה – לרגל יום האישה הבינלאומי