סיפור אישי: מתנדבות עמותת אחת מתשע מספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד

מתנדבות עמותת אחת מתשע, מרצות ומספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד בפעילות במוסדות ארגונים ובתים פרטיים. ניתן להזמין מפגש בשפות: עברית, ערבית, אנגלית. ניתן לקיים את הפעילות גם בתוכנת ZOOM. להזמנת הרצאת סיפור אישילחצו כאן

עינב ריבק, מתנדבת עמותת אחת מתשעעינב ריבק: הוא לא שאל אותי מתי נוח להגיע… עשה לי הפתעה בגיל 37 ולימד אותי שיעורים חשובים בדרך למשמעותעידית בס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעידית בס: הייתי בת 36.5 כשחליתי. העולם השתנה בבת אחת, אבל מאז ניסים גדולים קרו- והגדול ביותר הוא בני!אורלי הראל, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורלי הראל: כשנפלו מגדלי התאומים, אצלי נפלו השמיים. הייתי רק בת 36.  הסרטן תפס אותי בתהליך שינוי, הוא בא להגיד לי משהו…אירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשעאירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשע: מחלת הסרטן עוררה בי צורך לחפש בה ובי תשובות וכיוונה אותי לעשייה אחרת ומשמעותיתמיכל גלפרין, מתנדבת עמותת אחת מתשעמיכל גלפרין: מאמינה שאלוקים שלח לי את המחלה ואת ההחלמה כדי שאהפוך אותה לשליחות, לעזור לאחרים.
יעל דהרי, מתנדבת עמותת אחת מתשעיעל דהרי: הסיפור המשפחתי שלי גרם לי "לבחור בחיים" כדרך ההתמודדות שלי. אנחנו שלושה דורות של נשים "חדורות אמונה".יאנה דרום, מתנדבת עמותת אחת מתשעיאנה דרום:  חליתי בגיל 28 בסרטן שד בהיותי בהריון וכשהחלמתי הבנתי שהחיים הם כאן ועכשיו והפכתי את הלימון ללימונדה.עפרה דה רוס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעפרה דה רוס: תמיד ניהלתי אורח חיים בריא. אם אני חליתי, אם לי זה קרה זה יכול לקרות לכל אחתדינה יציב, מתנדבת עמותת אחת מתשעדינה יציב: לפני מספר שנים עברתי משבר. הוא זה שלימד אותי רבות על עצמי, על התמודדות, זוגיות, ילדים וחברות.מירב שובל, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירב שובל: אני ההוכחה שגילוי מוקדם יכול לשנות!  אנחנו מקבלים דברים שאנחנו יכולים להתמודד איתם – ובזמן הנכון.
אורה זמר, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורה זמר: פעם הייתי קיבוצניקית, פעם היה לי סרטן, היום אני עירונית, בריאה ואופטימית ללא תקנה.מורן אלמוג, מתנדבת עמותת אחת מתשעמורן אלמוג: "ונתתי לפניך את החיים". אני בחרתי בחיים. במקום להימנע מלדבר על "המחלה"  אני משתפת ומצילה חייםאודרי גרבר, מתנדבת העמותהאודרי גרבר: לא מעניין לָמָּה, אלא לְמָה. אם לא הופכים את הניסיון למשהו חיובי וחיוני, אז באמת היה לשווא.גלית אדר, מתנדבת עמותת אחת מתשעגלית אדר: החיים לוחשים לך בכל רגע: תהיי ערנית וקשובה לגופך, אל תחכי לצעקה, שימי לב ותבדקי!אמי יצחקי, מתנדבת עמותת אחת מתשעאמי יצחקי: את הסרטן לקחתי כפרויקט וגיליתי בתוכי כוחות להתמודד, להיות אופטימית, לחיות!
יפית אלפרסון, מתנדבת עמותת אחת מתשעיפית אלפרסון אלמליח: סיפור הסרטן שלי הוא הפיכת ה"לא נודע" לחגיגה של העצמה, אופטימיות ואהבה לחיים.חנה גורן, מתנדבת עמותת אחת מתשעחנה גורן: זו היתה מלחמה לא פשוטה ואפילו קשה, אבל ניצחתי אותו – פעמיים!! החיים נפלאים!דנית גלזר, מתנדבת עמותת אחת מתשעדנית גלזר: אין לנו שליטה על הניתן לנו, מציאות חיינו, אך יש לנו בחירה בדרך ההתמודדותמימי הדד, מתנדבת עמותת אחת מתשעמימי הדד: תמיד הייתי שם בשביל כולם. הסרטן לימד אותי מודעות ואחריות על עצמימירי בן חיים, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירי בן חיים: בחרתי בהומור כדי להתמודד עם מצב לא הומוריסטי וצחקתי כל הדרך אל הניצחון.
חנה כץ, מתנדבת עמותת אחת מתשעחנה כץ: להגיד שזה היה קל? זה לא היה…. אבל לקחתי את הכל באופטימיות כדי לתת כוחות גם לכל הסובבים אותי.ליבי אטלס, מתנדבת עמותת אחת מתשעליבי אטלס: הסרטן טילטל אותי משמעותית בחיים אבל גם לימד אותי לקחת את החיים בפורפורציות.אתי לוי, מתנדבת עמותת אחת מתשעאתי לוי: ידעתי שזה זמני ושאין אופציה שאני לא מחלימה כי אני אופטימית ללא תקנה.זוהר רון ג'רבי, מתנדבת עמותת אחת מתשעזוהר רון ג'רבי: תמיד צריך להזכיר לעצמנו שבכל חושך יש איזו נקודת אור ובנקודה הזאת להתמקד.עדנה קופרברג, מתנדבת עמותת אחת מתשעעדנה קופרברג: אני אשה, אם, סבתא, בת ואחות; חליתי בסרטן השד אבל ניצחתי אותו ניצחון מוחץ!
עינת ברדיצבסקי מתנדבת העמותהעינת כהן: פעם חשבתי שאם הכול יסתדר מסביבי אהיה רגועה ומאושרת, היום אני יודעת שאם רק אהיה רגועה ומאושרת הכול יסתדר מסביבי…גלית כהן מתנדבת העמותהגלית כהן: אני כאן כי גיליתי בזמן! תקשיבו לגוף שלכן תשקיעו בו, זה הבית הראשוני שאני חייבת לאהוב ולדאוג לו: באמונות, במחשבות, ברגשות, בתזונה, בפעילות גופנית. תבחרו לחיות!ויוי קנוביץ מתנדבת העמותהויוי קנוביץ: תאהבו, תצחקו, תבלו עם המשפחה וחברים, תיצרו, תקשיבו למוסיקה ותטיילו בטבע. כי רגע שעובר לא חוזר.דיאנה איצקוביץ מתנדבת העמותהדיאנה איצקוביץ: בגיל 24 אובחנתי עם סרטן השד, ובזכות הגילוי המוקדם היום אני מגשימה את כל החלומות שלי עם כוחות שמעולם לא חשבתי שקיימים בי!
Share

סיפור אישי: מתנדבות עמותת אחת מתשע מספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד