מה אנחנו מציעות

אם את מתמודדת עם סרטן השד, מתלבטת ומרגישה לבד, זקוקה לכלים ולליווי

אנחנו נמצאות כאן בשבילך החל משלב האבחון ולאורך ההתמודדות, הטיפולים והחזרה לשגרה, ומציע/ות לך תמיכה במגוון אמצעים ודרכי טיפול:

 • לצידך -  ליווי אישי לנשים המתמודדות עם סרטן השד על ידי מתנדבות שהחלימו ועברו הכשרה מקצועית. התמיכה מבוססת על הקשר האישי והייחודי שנוצר בין אישה חולה לבין אישה ש"הייתה שם". המתנדבת מסייעת בהקשבה, בתמיכה, בשיתוף מניסיונה האישי ומהידע שצברה, ומסייעת בהתלבטות לגבי היבטים שונים של ניהול המחלה. לפרטים: 1-800-363-400
 • תמיכה רגשית במגוון דרכי טיפול:  מפגשים פרטניים, זוגיים ומשפחתיים עם פסיכולוגיות ו/או עובדות סוציאליות. תמיכה רגשית ניתנת גם לבני המשפחה: בני זוג, ילדים והורים. לפרטים: טל': 03-6021717 שלוחה 226.
 • מיצוי זכויות באמצעות עורכת דין ללא תשלום- מתן מידע על זכויות בנושאים כגון: סל הבריאות, קופות החולים, המוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה וזכויות במקום העבודה וכן סיוע במימוש זכויות אלה. לפרטים: טל': 03-6021717 שלוחה 2.
 •  קו ליטל - סיוע רגשי און-ליין - טיפול נפשי פרטני על-ידי מטפלת מוסמכת בטיפול מרחוק וקבוצות תמיכה דיגיטליות באמצעות אפליקציה ייעודית.
  מיועד לנשים המתקשות ביציאה מביתן או שאין להן גישה לגורמי טיפול מתאימים בסביבת מגוריהן.

בנוסף, העמותה מקיימת סדנאות והרצאות ברחבי הארץ למען העלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם

כמו כן, ניתן להתעדכן דרך אתר האינטרנט שלנו. באתר האינטרנט מידע מפורט ומקיף על ההיבטים הרפואיים של המחלה, עדכוני חדשות מהארץ ומהעולם, מידע על זכויות, קישורים למגוון אתרים ועוד. באתר פועל פורום רופאים הכולל צוות רב תחומי של מומחים המנוהל על ידי פסיכולוגית רפואית. אתם מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו שיוצא כל ריבעון ומכיל את כל העדכונים והחידושים בתחום.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

  Share

  מה אנחנו מציעות

  דילוג לתוכן