מדברים בגילוי – העלאת המודעות לסרטן השד

זה הזמן לדבר בגלוי על נושא שכולן חייבות להכיר. הזמיני אליך הביתה חברות שאת אוהבת במיוחד*, למפגש עם אישה מעוררת השראה, שתשתף אתכן בסיפור אופטימי על גילוי, מציאת כוחות חדשים וצמיחה מתוך משבר.

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, אבל בגילוי מוקדם שלו, יש סיכוי לכ- 92% החלמה מלאה. בואו נשמור זו על זו. הדרך לגילוי-מוקדם מתחילה במודעות.

המפגש ללא תשלום, בנוכחות של מינימום 15 חברות.
*גם גברים מוזמנים באהבה

אם ברצונך לארח בסלון ביתך מתנדבת של עמותת אחת מתשע למפגש נשים – נא מלאי את כל הפרטים בטופס ההרשמה וניצור עמך קשר לתיאום המפגש

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם גילי-ה כהן, מנהלת מערך גילוי מוקדם, בטלפון: 03-6021717 או בדוא"ל: Giliya@onein9.org.il

מתנדבות עמותת אחת מתשע מספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד

עינב ריבק, מתנדבת עמותת אחת מתשעעינב ריבק: הוא לא שאל אותי מתי נוח להגיע… עשה לי הפתעה בגיל 37 ולימד אותי שיעורים חשובים בדרך למשמעות יאנה דרום, מתנדבת עמותת אחת מתשעיאנה דרום:  חליתי בגיל 28 בסרטן שד בהיותי בהריון וכשהחלמתי הבנתי שהחיים הם כאן ועכשיו והפכתי את הלימון ללימונדה. אורלי הראל, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורלי הראל: כשנפלו מגדלי התאומים, אצלי נפלו השמיים. הייתי רק בת 36.  הסרטן תפס אותי בתהליך שינוי, הוא בא להגיד לי משהו… אירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשעאירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשע: מחלת הסרטן עוררה בי צורך לחפש בה ובי תשובות וכיוונה אותי לעשייה אחרת ומשמעותית מיכל גלפרין, מתנדבת עמותת אחת מתשעמיכל גלפרין: מאמינה שאלוקים שלח לי את המחלה ואת ההחלמה כדי שאהפוך אותה לשליחות, לעזור לאחרים.
יעל דהרי, מתנדבת עמותת אחת מתשעיעל דהרי: הסיפור המשפחתי שלי גרם לי "לבחור בחיים" כדרך ההתמודדות שלי. אנחנו שלושה דורות של נשים "חדורות אמונה". עידית בס, מתנדבת עמותת אחת מתשע

עידית בס: הייתי בת 36.5 כש"השמיים נפלו עליי" אבל מאז ניסים גדולים קרו – והגדול ביותר הוא בני!

עפרה דה רוס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעפרה דה רוס: תמיד ניהלתי אורח חיים בריא. אם אני חליתי, אם לי זה קרה זה יכול לקרות לכל אחת דינה יציב, מתנדבת עמותת אחת מתשעדינה יציב: לפני מספר שנים עברתי משבר. הוא זה שלימד אותי רבות על עצמי, על התמודדות, זוגיות, ילדים וחברות. מירב שובל, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירב שובל: אני ההוכחה שגילוי מוקדם יכול לשנות!  אנחנו מקבלים דברים שאנחנו יכולים להתמודד איתם – ובזמן הנכון.
אורה זמר, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורה זמר: פעם הייתי קיבוצניקית, פעם היה לי סרטן, היום אני עירונית, בריאה ואופטימית ללא תקנה. מורן אלמוג, מתנדבת עמותת אחת מתשעמורן אלמוג: "ונתתי לפניך את החיים". אני בחרתי בחיים. במקום להימנע מלדבר על "המחלה"  אני משתפת ומצילה חיים אודרי גרבר, מתנדבת עמותת אחת מתשעאודרי גרבר: לא מעניין לָמָּה, אלא לְמָה. אם לא הופכים את הניסיון למשהו חיובי וחיוני, אז באמת היה לשווא. גלית אדר, מתנדבת עמותת אחת מתשעגלית אדר: החיים לוחשים לך בכל רגע: תהיי ערנית וקשובה לגופך, אל תחכי לצעקה, שימי לב ותבדקי! אמי יצחקי, מתנדבת עמותת אחת מתשע

אמי יצחקי: את הסרטן לקחתי כפרויקט וגיליתי בתוכי כוחות להתמודד, להיות אופטימית, לחיות!

יפית אלפרסון, מתנדבת עמותת אחת מתשעיפית אלפרסון אלמליח: סיפור הסרטן שלי הוא הפיכת ה"לא נודע" לחגיגה של העצמה, אופטימיות ואהבה לחיים. חנה גורן, מתנדבת עמותת אחת מתשעחנה גורן: זו היתה מלחמה לא פשוטה ואפילו קשה, אבל ניצחתי אותו – פעמיים!! החיים נפלאים! דנית גלזר, מתנדבת עמותת אחת מתשעדנית גלזר: אין לנו שליטה על הניתן לנו, מציאות חיינו, אך יש לנו בחירה בדרך ההתמודדות מימי הדד, מתנדבת עמותת אחת מתשעמימי הדד: תמיד הייתי שם בשביל כולם. הסרטן לימד אותי מודעות ואחריות על עצמי מירי בן חיים, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירי בן חיים: בחרתי בהומור כדי להתמודד עם מצב לא הומוריסטי וצחקתי כל הדרך אל הניצחון.

 

 

Share

מדברים בגילוי – העלאת המודעות לסרטן השד

שינוי גודל גופנים
ניגודיות