מדברים בגילוי – העלאת המודעות לסרטן השד

זה הזמן לדבר בגלוי על נושא שכולן חייבות להכיר. הזמיני אליך הביתה חברות שאת אוהבת במיוחד*, למפגש עם אישה מעוררת השראה, שתשתף אתכן בסיפור אופטימי על גילוי, מציאת כוחות חדשים וצמיחה מתוך משבר.

סרטן השד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, אבל בגילוי מוקדם שלו, יש סיכוי לכ- 92% החלמה מלאה. בואו נשמור זו על זו. הדרך לגילוי-מוקדם מתחילה במודעות.

המפגש ללא תשלום
*גם גברים מוזמנים באהבה

רוצה ויכולה להזמין ולארח בסלון ביתך 15 חברות ויותר? מלאי את פרטיך וניצור עמך קשר, לתיאום מפגש עם מרצה של אחת מתשע:

  מתנדבות עמותת אחת מתשע מספרות את סיפור התמודדותן עם סרטן השד

  עינב ריבק, מתנדבת עמותת אחת מתשעעינב ריבק: הוא לא שאל אותי מתי נוח להגיע… עשה לי הפתעה בגיל 37 ולימד אותי שיעורים חשובים בדרך למשמעות עידית בס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעידית בס: הייתי בת 36.5 כשחליתי. העולם השתנה בבת אחת, אבל מאז ניסים גדולים קרו- והגדול ביותר הוא בני! אורלי הראל, מתנדבת עמותת אחת מתשעאורלי הראל: כשנפלו מגדלי התאומים, אצלי נפלו השמיים. הייתי רק בת 36.  הסרטן תפס אותי בתהליך שינוי, הוא בא להגיד לי משהו… אירית פנט, יו"ר עמותת אחת מתשעאירית פנט, לשעבר יו"ר עמותת אחת מתשע: מחלת הסרטן עוררה בי צורך לחפש בה ובי תשובות וכיוונה אותי לעשייה אחרת ומשמעותית מיכל גלפרין, מתנדבת עמותת אחת מתשעמיכל גלפרין: מאמינה שאלוקים שלח לי את המחלה ואת ההחלמה כדי שאהפוך אותה לשליחות, לעזור לאחרים.
  יעל דהרי, מתנדבת עמותת אחת מתשעיעל דהרי: הסיפור המשפחתי שלי גרם לי "לבחור בחיים" כדרך ההתמודדות שלי. אנחנו שלושה דורות של נשים "חדורות אמונה". חנה גורן, מתנדבת עמותת אחת מתשעחנה גורן: זו היתה מלחמה לא פשוטה ואפילו קשה, אבל ניצחתי אותו – פעמיים!! החיים נפלאים! עפרה דה רוס, מתנדבת עמותת אחת מתשעעפרה דה רוס: תמיד ניהלתי אורח חיים בריא. אם אני חליתי, אם לי זה קרה זה יכול לקרות לכל אחת דינה יציב, מתנדבת עמותת אחת מתשעדינה יציב: לפני מספר שנים עברתי משבר. הוא זה שלימד אותי רבות על עצמי, על התמודדות, זוגיות, ילדים וחברות. מירב שובל, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירב שובל: אני ההוכחה שגילוי מוקדם יכול לשנות!  אנחנו מקבלים דברים שאנחנו יכולים להתמודד איתם – ובזמן הנכון.
  אתי לוי, מתנדבת עמותת אחת מתשעאתי לוי: ידעתי שזה זמני ושאין אופציה שאני לא מחלימה כי אני אופטימית ללא תקנה. מירי בן חיים, מתנדבת עמותת אחת מתשעמירי בן חיים: בחרתי בהומור כדי להתמודד עם מצב לא הומוריסטי וצחקתי כל הדרך אל הניצחון. אודרי גרבר, מתנדבת העמותהאודרי גרבר: לא מעניין לָמָּה, אלא לְמָה. אם לא הופכים את הניסיון למשהו חיובי וחיוני, אז באמת היה לשווא. גלית אדר, מתנדבת עמותת אחת מתשעגלית אדר: החיים לוחשים לך בכל רגע: תהיי ערנית וקשובה לגופך, אל תחכי לצעקה, שימי לב ותבדקי! ליבי אטלס, מתנדבת עמותת אחת מתשעליבי אטלס: הסרטן טילטל אותי משמעותית בחיים אבל גם לימד אותי לקחת את החיים בפורפורציות.
  דנית גלזר, מתנדבת עמותת אחת מתשעדנית גלזר: אין לנו שליטה על הניתן לנו, מציאות חיינו, אך יש לנו בחירה בדרך ההתמודדות

  לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם גילי-ה כהן, מנהלת מערך גילוי מוקדם, בטלפון: 03-6021717 או בדוא"ל: Giliya@onein9.org.il

  Share

  מדברים בגילוי – העלאת המודעות לסרטן השד

  דילוג לתוכן